ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

11 жовтня 2017 року в рамках співпраці Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Васильківського міськрайонного центру зайнятості відбувся круглий стіл з представниками роботодавців нашого регіону під час проведення ярмарки вакансій. Така зустріч стала вже традиційною і проходить вона не випадково у жовтні місяці, так як 7 жовтня – всесвітній день дій за гідну працю.

Зустріч відкрив заступник міського голови Перепелиця Л.О., який відзначив, що такі зустрічі у форматі «влада – роботодавці – безробітні» на сьогоднішній день набувають нового якісного рівня та як найповніше відповідають реаліям сучасності.

Директор центру зайнятості Миколайчук О.В. побажала присутнім роботодавцям знайти хороших та відповідальних майбутніх працівників.

Перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Задорожна Н.С. розповіла про основні аспекти реформування пенсійної системи, наголосила, що вже сьогодні важливо кожній людині надзвичайно виважено підходити до питання вибору місця роботи, а саме – до легальних відносин з роботодавцем. Розповіла присутнім про переваги користування веб – порталом електронних послуг. Відмітила, що управління максимально йде назустріч до застрахованих осіб, бухгалтерів підприємств: проводить зустрічі в трудових колективах, демонструє наочно можливості веб-порталу, проводить тематичні семінари з бухгалтерами підприємств школи майбутнього пенсіонера. На цих заходах роз’яснюються всі моменти, що впливають на призначення ( або перерахунок) пенсії в майбутньому.

Задорожна Н.С. запропонувала всім присутнім роботодавцям допомогу в організації таких зустрічей з їхніми застрахованими особами, та висловила надію, що така співпраця буде продовжена в майбутньому.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment