Підведено підсумки роботи Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за 9 місяців поточного року

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

17 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака Василя Миколайовича була проведена підсумкова нарада з колективом Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, на якій розглянуто підсумки роботи управління за 9 місяців 2017 року.

В нараді взяли участь заступник Васильківського міського голови Перепелиця Л.О., заступник голови Васильківської райдержадміністрації Мошковський О.М., заступник голови Васильківської міської організації ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку Тростинська Л.О., голова Васильківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Алєксєєнко В. І.

Відповідно до порядку денного проведення наради, начальник управління Проскурня Г.І. довела до відома присутніх результати роботи управління за 9 місяців 2017 року відповідно до покладених на нього завдань. Заступник начальника управління  Метьолкіна В. В. доповіла про обслуговування громадян, а також про роботу з учасниками АТО та членами сімей учасників АТО. Перший заступник начальника управління Задорожна Н.С. прозвітувала про проведену управління інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на реалізацію стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Актуальні питання щодо виплати пенсій та шляхи їх вирішення висвітила у своїй доповіді начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Яременко О.В.

Присутні представники влади та соціальні партнери високо оцінили роботу управління, подякували за тісну та дієву співпрацю. Відзначили, що одним з показників якісної роботи управління є відсутність скарг.

На завершення наради, перший заступник начальника головного управління Верещак В.М. відмітив, що в цілому робота Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області систематизована, визначив основні напрямки в подальшій діяльності. Звернув увагу працівників управління на необхідність дбайливого відношення до людей, підсилення інформаційно-роз’яснювальної роботи, на професіоналізм в роботі та постійну самоосвіту.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment