Інформаційно-роз’яснювальна робота на ярмарку вакансій

Written by administrator on . Posted in Зайнятість, Пенсійний фонд, соціальний захист

11.10.2017 працівники Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області взяли участь в ярмарку вакансій, який був організований та проведений соціальними партнерами управління – Васильківським міськрайонним центром зайнятості для тимчасово безробітних та роботодавців м. Василькова та Васильківського району. Ярмарка вакансій – це унікальна можливість особисто зустрітися зі своїми цільовими кандидатами.

Під час проведення ярмарку вакансій спеціалісти Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, метою якої було донести до учасників, що офіційне працевлаштування та легальна заробітна плата – це не тільки гарантія соціального захисту працівника, а головне – впевненість у майбутньому. Також проінформували про ті прикрі випадки, на які вони себе спонукають, погоджуючись на неофіційне працевлаштування та заробітну плату «у конвертах».

Чимало присутніх роботодавців та безробітних зацікавилися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Спеціалісти управління надали роз’яснення щодо переваг користування веб-порталом та бланки заяв для реєстрації.

В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати.

Приємно відмітити, що всі роботодавці, які були присутні на ярмарку, пропонують кандидатам на посади офіційне працевлаштування та легальну заробітну плату у розмірі не менше законодавчо встановленого мінімуму та вище.

Під час проведення заходу було проведено ряд флешмобів на тему «Легальна заробітна плата – це наше майбутнє», в яких охоче приймали участь тимчасово безробітні та представники роботодавців.

Впевнені, що завдяки проведенню таких заходів, ми допомагаємо людям бути більш проінформованими, адже громадяни, які погоджуються отримувати зарплату «в конвертах», не тільки сприяють розвитку «тіньових» схем оплати праці, а й позбавляють себе соціальної захищеності, адже пенсію та інші соціальні виплати вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні, можна надбати однозначний програш у майбутньому.

Під час проведення ярмарку вакансій було розповсюджено буклети щодо користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, бланки заяв для реєстрації, буклети щодо переваг офіційної зайнятості та легальної заробітної плати, газети «Пенсійний кур’єр» та абонементи на її передплату.

 

Васильківське об’єднане управління
Пенсійного фонду України Київської області

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment