Позачергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

18 жовтня 2017 року Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів позачергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На розгляд виносились наступні питання:

  1. Про схвалення проекту змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 05 січня 2017 року № 01.01-20п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік».
  2. Про заслуховування звітів про роботу керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів  Васильківської міської ради за 2017 рік.
  3. Про встановлення тарифів та структури тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством «Васильківтепломережа» м. Василькова Київської області.
  4. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надає ТОВ «Житлово-експлуатаційна компанія «Столичний» для споживачів житлових будинків: корпус № 1, корпус № 2 та корпус № 3 житлового комплексу «Столичний» по вулиці Декабристів, 151 міста Василькова Київської області.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment