Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Міська влада

Сьогодні, 17 жовтня 2017 року, Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.

Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють. Зокрема:

  1. Дащенко Л.В. – завідувач сектором звернень громадян – за минулий тиждень до сектору надійшло 8 загальних звернень громадян, 4 – урядових, 6 – запити на публічну інформацію. На особистому прийомі 11 жовтня було розглянуто 10 заяв громадян та надано відповідні розпорядження для їх виконання.
  2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – на обліку перебувають 1020 внутрішньо переміщених осіб, 398 – учасники АТО. Завершена проплата всіх видів матеріальної допомоги.
  3. Бардис О.М. – директор КП “ККП м. Василькова” – відключення світла на другорядних вулицях з 00.00 до 04.00 години відбувається у зв’язку з обмеження фінансування.
  4. Сокур О.К. – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій – відбулися міськрайонні навчання по ГО, проводиться обстеження зелених насаджень міста, заплановано засідання комісії з ТЕБНС.
  5. Длужинська І.М. – начальник управління ЖКГ – опрацьовані запити громадян на публічну інформацію.
  6. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – на минулому тижні в усіх ЗОШ проходив тиждень патріотичного виховання, школярі відвідали кінотеатр “Дружба”, де переглянули фільм “Воїни Духу”. Під такою ж назвою 13.10. відбувся фінал міського конкурсу плакатів. Усі учасники були відзначені Подяками та цінними подарунками. Станом на сьогодні не опалюються ще три ДНЗ та одна ЗОШ. В ДНЗ №6 розпочався ремонт каналізаційної системи.

 

Trackback from your site.

Leave a comment