Заходи з нагоди Дня захисника України

Written on . Posted in Cвята

13 жовтня 2017 року о 09.00 годині розпочалися заходи з нагоди Дня захисника України у Васильківському гарнізоні Центру Повітряних Сил Збройних Сил України. Відкрив святковий захід т.в.о. начальника Васильківського гарнізону полковник Гесь Олег Анатолійович. Васильківський міський голова Сабадаш Володимир Іванович привітав особовий склад Васильківського гарнізону з наступаючими святами – Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва: «Велика вдячність і шана військовослужбовцям, котрі захищали і продовжують захищати нашу Україну на сході країни, вічна пам’ять Героям України, які віддали свої життя за незалежність, мирне небо над нами і майбутнє без війни для наших дітей. Слава Героям України!».

У заході взяли участь керівники органів виконавчої влади, депутати Васильківської міської ради, настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Олег, керівництво Васильківського гарнізону, військовослужбовці.

Кращі військовослужбовці за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, високі показники у бойовій підготовці і зразкову військову дисципліну були нагороджені Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Героїв України, які віддали свої життя за Україну та поклали квіти до пам’ятників та могил загиблих бійців.

О 12.00 годині у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся фінал міського конкурсу патріотичних плакатів «Воїни Духу» серед загальноосвітніх навчальних закладів освіти, який проходив в рамках тижня національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня захисника України. Учасники конкурсу представили свої роботи на розгляд журі та захистили їх. На захід були запрошені матері загиблих бійців міста Василькова Юрія Скляра, Олександра Лістрового та дружина Олега Дьяченка.

Васильківський міський голова Володимир Сабадаш привітав учасників конкурсу та наголосив: «Сьогодні відбувається підйом національної свідомості українського народу. І ми маємо використати цей час у виховних цілях, щоб наші учні стали справжніми громадянами України, справжніми патріотами». Учасники конкурсу були відзначені Подяками та цінними подарунками, а плакати будуть передані нашим захисникам у зону проведення бойових дій на сході країни.

Урочистості продовжились концертом за участі творчих колективів та аматорів міста у міському Будинку культури.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ