ГІДНА РОБОТА ЦЕ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО КОЖНОГО

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

11 жовтня 2017 року Васильківським міськрайонним центром зайнятості о 10 годині для підприємств, установ, організацій міста Васильків та Васильківського району організовано та проведено Ярмарок вакансій.

Ярмарок вакансій – найактуальніший захід цієї осені, тому що одна із головних цілей, яку ставить перед собою організатор заходу – на практиці показати, що для тих хто шукає роботу, робота є!

Традиційно Ярмарок вакансій для безробітних, це гарантоване офіційне працевлаштування у кращих роботодавців Васильківського регіону, а для роботодавців –  працевлаштування кваліфікованих фахівців.

Ярмарок відвідали запрошені заступник міського голови Перепелиця Л.О., соціальні партнери центру зайнятості: заступник начальника  Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду Київської області Задорожня Н.С., начальники відділів управління соціального захисту населення Васильківської міської ради та Васильківської районної адміністрації та інші.

Роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням приймають участь у заході готуючи інформаційні матеріали, проспекти, буклети про свої підприємства, демонстраційні матеріали.

Відкрили захід заступник міського голови Перепелиця Л.О. та директор Васильківського МРЦЗ Миколайчук О.В., які подякували за співпрацю та побажали роботодавцям знайти кваліфікованих працівників.

У Ярмарку вакансій прийняли участь 30 представників роботодавців м.Василькова, Васильківського району та міста Києва, які запропонували близько 200 вакансій у галузях транспорту, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я, зв’язку, швейного виробництва, сільського господарства та інших галузях. На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, електромонтери, електрики, водії, кухарі, офіціанти так і для бухгалтерів, майстрів виробничого навчання, інженерно-технічних працівників, менеджерів із збуту тощо. Також, присутнім запропоновані понад 12 000 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

В заході прийняли участь керівники  та представники відділу кадрів підприємств  КНЗ КОР Васильківського професійного ліцею, Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській області, Регіональної філії південно-західної залізниці, 7-й Державний пожежно-рятувальний загін Київської області, ТОВ «Трейд Україна», ТОВ «Аква косметик груп», Васильківська філія по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», ФГ «Кландайк», Васильківська центральна районна лікарня,   ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «Ремос», Васильківський об’єднаний військовий комісаріат та багато інших, які мають позитивний досвід співпраці з Васильківським МРЦЗ.

В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлюючи  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівці  центру зайнятості створили  всі необхідні умови для проведення перших співбесід з претендентами на вакантні місця.

Відвідали Ярмарок вакансій понад 200 безробітних громадян, які зареєстровані в центрі зайнятості та близько 100 осіб з числа зайнятого населення. Всі вони мали можливість домовитись з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало присутніх роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто зустріч з кандидатами на працевлаштування необхідна безпосередньо на підприємстві. За попередніми даними запрошення на роботу під час  Ярмарку отримали 20 осіб.

На підведенні підсумків роботи Ярмарку директор центру зайнятості Олена Миколайчук подякувала представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю.

Учасники Ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Крім того о 13 годині для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Васильків та Васильківського району було проведено Ярмарок професій.

Ярмарок професій відкрила  заступник директора центру Юлія Тимченко, яка акцентувала увагу на актуальність проведення таких заходів, побажала учням міста та району,  які прийшли на Ярмарок відповідально поставитися до участі в заході та ширше ознайомитися з навчальними закладами, студентами яких вони стануть в майбутньому.

На Ярмарку були широко висвітлені інформаційні матеріали щодо підготовчих курсів, умов навчання, перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання в учбових закладах. Незмінні учасники Ярмарку серед навчальних закладів є навчальні заклади місцевого рівня – Васильківський професійний ліцей, Васильківський коледж НАУ.

На Ярмарку були присутні 30 представників навчальних закладів та понад 300 майбутніх  випускників шкіл м.Василькова та Васильківського району.

Задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань, пошук  нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування, а також зорієнтуватись у світі професій, який є складним і захоплюючим – основні завдання Ярмарку вакансій та Ярмарку професій, проведення яких є традицією для Васильківського міськрайонного центру зайнятості.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Васильківського міськрайонного центру зайнятості
Лещенко С.І.

 

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment