Бухгалтерів підприємств та установ міста Василькова та району продовжують готувати до подання звіту по ЄСВ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

10.10.2017 проведено черговий семінар-навчання з бухгалтерами підприємств та установ міста Василькова та району на тему «Порядок заповнення та подання звіту по єдиному соціальному внеску» за участі першого заступника начальника  Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Задорожної Н.С., заступника начальника управління Метьолкіної В.В., начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації  Гниліцької Д.В., заступника начальника відділу  Петреченко А.І. та головного спеціаліста відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю ГУ ПФУ у Київській області Дубовик О.Є.

На семінарі розглянуто такі питання:

  • Зміни до пенсійного законодавства, передбачені законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
  • Особливості заповнення Звіту по ЄСВ та виправлення помилок, допущених в минулих періодах;
  • Переваги користування ВЕБ-порталом електронних послуг ПФУ, легалізація зайнятості та виплат заробітної плати в розмірі не менше мінімально-встановленого законодавчого рівня.

Усім присутнім, по закінченню, було надано брошури «Користування порталом електронних послуг ПФУ», заяви про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронній формі, а також роздатковий матеріал щодо заповнення Звіту по ЄСВ.

Trackback from your site.

Leave a comment