АПАРАТНА НАРАДА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in Міська влада

Сьогодні, 02 жовтня 2017 року, Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.

Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють. Зокрема:

  1. Дащенко Л.В. – завідувач сектором звернень громадян – за минулий тиждень до сектору надійшло 7 загальних звернень громадян, 6 – урядових, 4 – запити на публічну інформацію. На особистому прийомі було розглянуто заяви громадян щодо: висипки дороги та встановлення лотків під водовідведення; ремонту димоходу; пропозиції по дитячому майданчику; асфальтування та проведення ремонтних робіт дороги тощо.
  2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – на обліку перебувають 827 внутрішньо переміщених осіб, 7963 – громадян пільгових категорій, 390 – учасника АТО. Завершена проплата за субсидії та оздоровчі путівки для учасників ЧАЕС. До Дня людей похилого віку 01 жовтня було сформовано та роздано 150 продуктових наборів для одиноких самотніх, які перебувають на обліку в Управлінні соціального захисту населення.
  3. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – на минулому тижні проведено робоче засідання орггрупи по роботі над енциклопедією “Київщина”, наступне засідання заплановано на 12 жовтня 2017 року. Розпочалася робота по підготовці до святкування з нагоди Дня захисника України.
  4. Бардис О.М. – директор КП “ККП м. Василькова” – проводяться заходи з перевірки будинків до опалювального сезону.
  5. Брік В.І. – директор КП “Васильківтепломережа” – система опалення по будинкам готова, працівниками КП було проінспектовано етап готовності до опалювального сезону навчальних та дошкільних закладів міста.
  6. Длужинська І.М. – начальник управління ЖКГ – на минулому тижні було проведено засідання комісії з підготовки до опалювального сезону. Проводиться місячник з благоустрою територій міста (парки, сквери, кладовища, прибудинкові території тощо).

Trackback from your site.

Leave a comment