Погашення боргів – спільна робота управління Пенсійного фонду та Державної виконавчої служби

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд, Податки

Забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги – основне завдання Пенсійного фонду, для реалізації якого необхідне стабільне наповнення бюджету. На жаль, не всі платники вчасно розраховуються по платежам. Тож, одним з пріоритетів у роботі Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області є співпраця з органами Державної виконавчої служби.

Станом на 28.09.2017 в Державній виконавчій службі перебуває на виконанні 104 виконавчих документи про стягнення на користь Пенсійного фонду заборгованості в сумі 1302,4 тис. грн.

Для вирішення проблемних питань, що виникають під час виконання виконавчих документів, затверджено робочу групу, до складу якої входять представники управління та Васильківського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області. З початку року проведено 8 засідань робочої групи.

Представниками управління спільно з представниками відділу Державної виконавчої служби Васильківського МРУЮ, з метою перевірки майнового стану, проведено 2 виїзних рейди до боржників.

Васильківським міськрайонним відділом ДВС направлено до Васильківського міськрайонного суду Київської області подання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України по 11 боржникам.

Існує практика притягнення до кримінальної відповідальності боржників за невиконання рішення суду відповідно до ст. 382 КК України. Так, по 1 боржнику до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, про вчинення кримінального правопорушення.

Завдяки спільним діям, до бюджету Пенсійного фонду з початку року стягнуто 59,6 тис. грн. заборгованості.

З метою контролю повноти вжитих державним виконавцем заходів, представники управління проводять ознайомлення з матеріалами виконавчих проваджень, відкритих на підставі виконавчих документів управління. За 9 місяців 2017 року проведено 175 ознайомлення з матеріалами виконавчих проваджень.

Для уникнення правових наслідків від заходів примусового стягнення, Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертається до платників сумлінно дотримуватись фінансової дисципліни при виконанні зобов’язань перед Пенсійним фондом.

Tags: , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment