Чи нараховується вам страховий стаж? Перевірте свого роботодавця самостійно!

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд, соціальний захист

Сьогодні кожний найманий працівник з метою перевірки зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного в майбутньому для призначення пенсії, може проконтролювати правильність подання звітності та сплати єдиного соціального внеску роботодавцем. Для цього потрібно зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

В особистому кабінеті працівник, який зареєстрований на веб-порталі, щомісяця може бачити дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме: перелік страхувальників, які подали відомості на працівника, нараховані суми заробітної плати, кількість днів, зарахованих до стажу, дані про спеціальний стаж (за умови наявності), періоди перебування на обліку в центрі зайнятості.

Щоб зареєструватись на веб-порталі, необхідно звернутись до Васильківського об’єднаного управління ПФУ Київської області та заповнити заяву про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронній формі. Фахівці управління нададуть допомогу в заповненні заяви та консультацію щодо подальших дій. При наявності електронного цифрового підпису, реєструватися не потрібно, вхід в систему здійснюється із застосуванням ключа (при цьому функціональні можливості для користувача є більш розширеними).

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment