Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міська влада

Сьогодні, 25 вересня 2017 року, відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. На початку наради міський голова Володимир Сабадаш подякував усім підрозділам міської ради, які взяли участь у заходах з нагоди 85-річчя Київщини, що проходили в Ірпені 24 вересня 2017 року.

В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють. Зокрема:
1. Поліщук О.В. – т.в.о. начальника Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – за минулий місяць зареєстровано 569 заяв і повідомлень з ознаками кримінальних правопорушень. Задокументовано 8 фактів зберігання наркотичних речовин.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень сталася одна пожежа по вулиці Гагаріна. Рекомендовано керівникам навчальних закладів щотижнево проводити з учнями заходи з навчання правил евакуації у випадках надзвичайних ситуацій.
3. Проскурня Г.І. – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – пенсії фінансуються вчасно, завершено фінансування пенсій за вересень.
4. Миколайчук О.В. – директор міськрайонного Центру зайнятості – на вересень місяць у Центрі на обліку знаходиться 340 безробітних мешканців міста. З 01 жовтня по 01 листопада 2017 року Центр зайнятості буде проводити конкурс малюнку серед дітей “Моя майбутня професія”. 11 жовтня 2017 року з 10.00 години в приміщенні Васильківського професійного ліцею (вул. Декабристів, 39) відбудеться Ярмарок вакансій та професій.
5. Дащенко Л.В. – завідувач сектором з питань звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 13 звернень громадян, 3 запити на публічну інформацію та 3 урядових. 20 вересня 2017 року відбувся виїзний прийом громадян міським головою у приміщенні відділу освіти Васильківської міської ради. На прийом записалось 12 громадян з заявами щодо комунальних питань – 7, поліпшення житлових умов – 2, питань щодо освітніх закладів – 2.
6. Длужинська І.М. – начальник управління ЖКГ – розпочато в місті осінній місячник з благоустрою, триває підготовка до опалювального сезону.
7. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 21 вересня в усіх навчальних закладах міста відбулися заходи до Дня миру. 22 вересня проводилися змагання зі спортивного орієнтування до Дня туризму. 27 вересня на міському спортивному комплексі відбудуться змагання з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. 28 вересня о 13.00 годині відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти.
8. Кожема О.П. – начальник управління ветеринарної медицини у Васильківському районі – по факту неприємного запаху в місті конкретної відповіді не надано, тобто заходи по відпрацюванню даного питання службою не проводились. Міський голова вказав начальнику управління про пряме невиконання своїх службових обов’язків.

Trackback from your site.

Leave a comment