Стан промислового сектору міста

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола  промислових підприємств,  надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова.

Основними промисловими підприємствами міста за січень-серпень поточного року реалізовано промислової продукції на суму 553,5 млн. грн., що на 144,2 млн. грн., або на 35,2 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Безпосередньо протягом серпня  2017 року підприємствами реалізовано продукції на 72,5 млн. грн.

Продукція, що виробляють промислові підприємства міста, є конкурентноспроможною на зовнішньому ринку і реалізується на експорт в країни Європи, Азії, пострадянського простору:  металопрофіль, смакові добавки та стабілізуючі суміші, гранульовані висівки, засоби парфумерні, косметичні і туалетні, шкіра великої рогатої худоби, деревина, вироби столярні тощо. Так, за межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 82,2 млн. грн., що на 13,8 млн., або на 20,2  відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ