Робочі зустрічі з промисловцями міста

Written by administrator on . Posted in Економіка

З метою створення дієвого механізму співпраці органів місцевого самоврядування з підприємствами міста, узгодження адміністративних та громадських зусиль по створенню в м. Василькові сприятливих умов для економічного розвитку підприємств міста всіх форм власності та вирішенні питань, що мають істотний вплив на середовище розвитку економіки міста, начальником управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради Стасюк О.А. проводяться робочі зустрічі з керівниками промислових підприємств міста.

Нещодавно проведена робоча зустріч з директором ТДВ «Електро-побутприлад» Оніщенком Ю.М., заступником директора із зовнішньоекономічних зв’язків ТОВ НВК «ВК «Система» Тарасовим І.М., представниками підприємств ТОВ «Снок LTD» та  ПП «Віол» (на фото). В ході зустрічі обговорювались питання щодо інвестиційних діяльності, здобутків, проблемних питань підприємств тощо.

Сподіваємось, що ці робочі зустрічі будуть корисними і  промисловцям міста, і органам місцевого самоврядування та стануть доброю традицією плідної співпраці.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment