Заступник начальника Васильківського об’єднаного управління ПФУ провела зустріч з учнями випускних класів

Written on . Posted in Молодь, Пенсійний фонд

12  вересня 2017 року відбулась зустріч з учнями випускних класів Васильківської ЗОШ №1, яку провела заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Метьолкіна.

В ході зустрічі Валентина Василівна розповіла учням про значення легальної зайнятості для пенсій в майбутньому, акцентувала увагу молодих громадян на необхідності укладання трудової угоди з роботодавцями та на втрату соціальних гарантій у разі отримання заробітної плати в “конвертах”. Звернула увагу молоді на можливості укладення договорів добровільного страхування, а також перспективу запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування. Детально обговорили норми проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Насамкінець запропоновано присутнім долучитися до користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України, як новітнього електронного ресурсу.

Активна позиція молодих людей, питання, які виникали у них під час зустрічі, дають підстави сподіватись, що в майбутньому вони будуть свідомими та дисциплінованими платниками внесків, дбатимуть про свій соціальний захист.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі