Управлінські кадри міста Василькова підвищують професійну компетентність

Written by administrator on . Posted in Міська влада

12 вересня 2017 року в місті Василькові Київської області проходить семінар в рамках проекту «Децентралізація III – діємо професійно. Підвищення компетентності управлінських кадрів у громадах в 5-ти областях сходу України, Київській області та місті Києві» за участі іноземних експертів.

Відкрив семінар координатор Офісу децентралізаційних реформ регіонального відділення Асоціації міст України, депутат Київської обласної Ради, Голова Комісії з питань місцевого самоврядування, децентралізації і адмінтерустрою, Почесний член Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Президент ВГО «Клуб мерів», доктор економічних наук, професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Удовиченко Володимир Петрович. Від міської влади всіх учасників семінару привітала заступник міського голови Майстер Ірина Володимирівна.

До участі у семінарі запрошено керівників управлінь та відділів Васильківської міської ради, депутатів міської ради, голів селищних та сільських рад Васильківського району, представників громадських організацій та засобів масової інформації.

Тренерський семінар-майстерня проводиться з метою підвищення рівня знань лідерів – осіб, які управляють розвитком громад у сферах формування і управління бюджетом громади, управління структурними одиницями освіти, охорони здоров’я та комунального господарства громади, планування і ведення комунального господарства, створення інвестиційного клімату та притягнення інвесторів.

Навчання проводять польські тренери, експерти практики польських органів місцевого самоврядування, які діляться польським досвідом управління соціальною і комунальною інфраструктурою в районах Варшави.

Партнерами даного проекту є Фонд TERRAHUMANA, Варшава, Польща.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment