Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by 1 admin on . Posted in Виконком

31 серпня 2017 року під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились питання:

 1. Про затвердження Положення про Васильківську міську міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення Київської області.
 2. Про видалення зелених насаджень в сквері  ім. Т. Шевченка.
 3. Про надання дозволу приватному підприємству «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» (Шапіто «Цирк на воді») на проведення розважальних  заходів по вул. Декабристів , 43 біля Васильківського спортивно – технічного клубу ТСО України.
 4. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Солдатову К.Е. на розміщення розважальних призових ігор та атракціонів по вул. Гоголя біля загальноосвітньої школи № 1 міста Василькова.
 5. Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами ТОВ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ЮБІАЙ».
 6. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
 7. Про зміну адреси земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди.
 9. Про затвердження зразку нарукавної пов’язки для особового складу роти територіальної охорони міста Василькова.
 10. Про переведення особового рахунку на квартири.
 11. Про оформлення право власності на квартири.
 12. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, які надає приватне підприємство «Рембудсервіс-2006» для споживачів житлового будинку № 20 в військовому містечку № 11 м. Василькова Київської області.
 13. Про погодження проекту приєднання до електричних мереж електроустановок Васильківської філії ПАТ «Київоблгаз» по вулиці Костомарова,14, в  м. Василькові Київської області.
 14. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає ТОВ «Житлово-експлуатаційна компанія «Столичний» для споживачів будинків житлового комплексу по вул. Декабристів, 151, в м. Василькові Київської області.
 15. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає ТОВ «Житлово-експлуатаційна компанія «Столичний»  для споживачів будинків житлового комплексу «Столичний» по вул. Декабристів, 151,  в м. Василькові Київської області.
 16. Про розмір батьківської плати   та надання пільг в оплаті за навчання у Васильківській дитячій школі мистецтв (школі естетичного виховання дітей) на 2017-2018 навчальний рік.
 17. Про приєднання до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері.
 18. Про надання дозволу  на укладення договору дарування.
 19. Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу 1/2 частки  квартири.
 20. Про збереження житла на праві користування за малолітнім та призначення опіки над житлом і майном дитини.

Trackback from your site.

Leave a comment