Здійснення доплати до мінімального страхового внеску – гарантія зарахування повного місяця страхового стажу працівнику!

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

Шановні роботодавці! Звертаємо Вашу увагу про необхідність здійснення доплати до мінімального страхового внеску за найманого працівника в разі, якщо фактичний розмір нарахованої заробітної плати менше мінімальної (відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464).
Зазначена норма застосовується з 01.01.2015, за умови працевлаштування за основним місцем роботи. Доплата ЄСВ до мінімального розміру здійснюється навіть якщо працівник за основним місцем роботи працює неповний робочий місяць, перебував на лікарняному, у основній відпустці або відпустці без збереження заробітної плати. Доплата ЄСВ до мінімального розміру не здійснюється за умови прийняття / звільнення працівника серед місяця (якщо кількість днів у трудових відносинах при цьому менше ніж календарних днів у місяці), в разі прийняття працівника зовнішнім сумісником, при працевлаштуванні за договором ЦПХ та працівникам-інвалідам.

Зверніть увагу! Саме доплата ЄСВ до мінімального розміру дає Вашому працівникові гарантію зарахування до страхового стажу повного календарного місяця, адже саме страховий стаж на сьогодні має неабияке значення для визначення права на пенсію!

Довідково: розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року складає 3200,00 грн., розмір ЄСВ 22% – 704,00 грн.

Trackback from your site.

Leave a comment