Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України

Written on . Posted in Cвята

Шановна громадо міста Василькова!

Щиро вітаю Вас з нагоди 26-ї річниці Незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Україна – частина життя кожного з нас. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Усе ще палає вогнем війни схід держави. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини і дочки України, які стали на захист своєї землі, своїх співвітчизників. Ця війна забрала життя і наших земляків. Вічна пам’ять загиблим, а тим, хто зараз знаходиться в зоні бойових дій – повернутися додому живими і неушкодженими.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

З повагою,

Васильківський міський голова                                                                                    Володимир Сабадаш

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі