Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

Written by 1 admin on . Posted in Cвята

З метою гідного відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці проголошення незалежності України – знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства
у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави 23 серпня у Васильківському військовому гарнізоні відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. День Державного Прапора України відзначається згідно з Указом Президента № 987/2004 від 23 серпня 2004 року, щорічно цього дня. На стройовому плацу вишикувався особовий склад військових частин Васильківського гарнізону. З нагоди свята усіх військовослужбовців та гостей привітав начальник Васильківського гарнізону генерал-майор Кривоножко А.М. Прапороносна група під звучання Державного Гімну України, у виконанні військового оркестру, підняла Державний Прапор України.  В урочистому заході взяли участь Васильківський міський голова Сабадаш В.І., секретар міської ради Перінська О.П., перший заступник міського голови Прунцев С.Є., заступники Перепелиця Л.О. та Майстер І.В., депутати Васильківської міської ради, помічники міського голови Іщук М.М. та Гурєєв В.В., настоятель Свято-Покровського храму отець Олег, радник голови Васильківської районної ради Ярослава Голуб, військовий комісар Васильківського об”єднаного міського військового комісаріату Жмирін А.В., голова Васильківської міської організації Всеукраїнської спілки воїнів Афганістану Меліхов В.Г., військовослужбовці та представники трудових колективів міста.

Міський голова Володимир Сабадаш, звертаючись до військовслужбовців та громади, зазначив: ”

Дорогі наші військовослужбовці – захисники України, шановна громадо!

Щиро вітаю усіх з Днем Державного Прапора України!
Україна відзначає його в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов’язані між собою.
З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг.
Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 26 років незалежної України.
За нашу державність і суверенітет сьогодні на сході країни проливають кров мужні сини і дочки України.
Вічна пам’ять загиблим, а тим, хто зараз знаходиться в зоні бойових дій – повернутися додому живими і неушкодженими.
Бажаю кожній родині головне – мирного неба над Україною, щастя, здоров’я і Божого благословіння!”

Trackback from your site.

Leave a comment