Укомплектування робочих місць – першочергове завдання Васильківського МРЦЗ

Written on . Posted in Зайнятість

Укомплектування робочих місць залишається однією з першочергових завдань Васильківського МРЦЗ. Допомогти роботодавцю в укомплектуванні означає задовольнити потребу шукача роботи знайти своє місце на ринку праці.

Тому, вже вдруге з метою задоволення потреб роботодавців та шукачів роботи 17 серпня 2017 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями та організації працевлаштування населення організовано та проведено день відкритих дверей на товаристві з обмеженою відповідальністю «РЕМОС».

Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕМОС» розташоване в с.Рославичі, Васильківського району має власні виробничі потужності, лабораторію, дослідне виробництво, землі, призначені під вирощування лікарських рослин і займається виготовленням косметичної продукції з натуральних компонентів під торговими марками «Claire de Nature™»  та «ЯКА».

На захід запрошені всі бажаючі, які мають професійний досвід роботи техніків по виготовленню косметичної продукції, укладальників-пакувальників, дозувальників та шукачі роботи без спеціальної освіти та досвіду. Всього у заході взяли участь 15 безробітних, які виявили зацікавленість відвідати підприємство і поспілкуватися безпосередньо з його керівником.

День відкритих дверей на підприємстві проведено для зацікавлення роботодавця до створення нових робочих місць, інформування шукачів роботи  про наявність вільних робочих місць на підприємстві та сприяння прямому діалогу між роботодавцем та кандидатом на вакантну посаду.

Актуальні вакансії представила директор підприємства Ірина Тарасевич та начальник виробництва Константин Горлушко, які презентували робочі місця, ознайомили безробітних з умовами, графіком роботи та вимогами до претендентів на заявлені вакансії техніків по виготовленню косметичної продукції, укладальників-пакувальників, дозувальників та робітників без спеціальної освіти та досвіду.

Учасників ознайомили з історією створення, продукцією, здобутками підприємства, специфікою виробництва, характером, режимом та умовами праці, рівнем заробітної плати працівників, додатковими соціальними гарантіями. Основну увагу було приділено характеристиці професій, які використовуються на підприємстві.

Директор підприємства Ірина Тарасевич під час екскурсії ознайомила учасників заходу з матеріально-технічною базою підприємства, виробничим процесом, умовами праці безпосередньо на робочих місцях та представили свою продукцію. Шукачам роботи запропоновано роботи тимчасового характеру.

День відкритих дверей на товаристві пройшов інформативно для обох сторін, роботодавець ознайомився з вимогами працівників до робочих місць та умов праці, шукачі роботи отримали інформацію про нові робочі місця та рівень заробітної плати. Всі зацікавлені пропозицією роботодавця пройшли співбесіду. У результаті зустрічі три  особи з числа безробітних надали дали свою згоду на працевлаштування.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Васильківського міськрайонного центру зайнятості
С.І.Лещенко

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі