Стан розвитку промислового сектору міста Василькова

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола промислових підприємств, надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова за січень-липень 2017 року.

Основними промисловими підприємствами міста з початку поточного року реалізовано промислової продукції на суму 480,9 млн. грн., що на 128,4 млн. грн., або на 36,4 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Безпосередньо протягом липня 2017 року підприємствами реалізовано продукції на 67,2 млн. грн.

За межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 72,8 млн. грн., що на 23,2 млн., або на 46,9 відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.

Зовнішньоекономічна діяльність підприємств міста здійснюються з партнерами більш ніж 15 країн світу: Італія, Білорусь, Румунія, Молдова, Туркменія, Таджикистан, Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Латвія, Литва, Китай, Швейцарія , Ліван та інші.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі