У Васильківському міськрайонному центрі зайнятості пройшла чергова зустріч з безробітними особами

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

08 серпня 2017 року відбулася чергова зустріч з безробітними особами, які перебувають на обліку Васильківського міськрайонного центру зайнятості. Провели зустрічі перший заступник начальника управління Н.С. Задорожна, заступник начальника управління В.В. Метьолкіна та провідний фахівець з профорієнтації Васильківського МРЦЗ А.А. Тищенко. На зустрічі були присутні 19 безробітних осіб.

Представники управління ознайомили слухачів з проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»,  зареєстрованим у Верховній Раді України 22.06.2017 за № 6614. Особливу увагу приділили правилам обчислення загального трудового стажу для призначення та перерахунку пенсій згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», переліку документів, які необхідні для призначення та перерахунку пенсії .

Слухачам роз’яснені переваги для користувачів веб-порталуелектронних послуг Пенсійного фонду України,  переваги легалізації трудових відносин та виплати заробітної плати з врахуванням встановленої з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн. для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій в майбутньому. Особливу увагу приділили неприпустимості одержання заробітної плати «в конвертах» та негативних наслідках тіньової заробітної плати для соціального захисту страхових осіб.

На численні запитання учасників заходу надані детальні роз’яснення. Присутні цікавились підтвердженням періодів страхового стажу, записами в трудову книжку, перевіркою власної особової картки по накопиченню стажу та інше. Всі бажаючі отримали бланки заяв для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та інформаційні буклети.

Задля інформованості щодо змін в пенсійному законодавстві та діяльності Пенсійного фонду України, присутнім запропоновано стати передплатниками газети «Пенсійний кур’єр».

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment