Розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова

Written by administrator on . Posted in Оголошення

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова з метою його розгляду з подальшим затвердженням.

Документація розроблена Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто».

Матеріали розробленого детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова знаходиться в приміщенні відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.

  • Пояснювальна записка «Детальний план території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова» переглянути
  • План існуючого використання території (опорний план) переглянути
  • Проектний план переглянути

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій згідно з розпорядженням Васильківської міської ради призначено начальника відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради Швеця Олександра Васильовича – тел. роб.: 2-48-15, приймальня міського голови – тел. 2-22-51.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment