Васильківчанка Лія Крахмальнікова перемогла на Міжнародній Олімпіаді Талантів в Голлівуді

Written by administrator on . Posted in Культура, Молодь

Місце, яке вже звучало сотні разів в піснях і яке притягує зірок з усього світу стало ближче. Міжнародна Олімпіада Талантів (WCOPA) створена 20 років тому Гріффіт О’Нейл, колишнім продюсером «Miss Univers» – єдина подія в світі, яке об’єднує артистів більш ніж з 62 країн – мрія багатьох «заслужених» виконавців.

WCOPA це єдиний в світі конкурс талантів, куди кожна країна-учасниця відбирає в свою команду найкращих з кращих. За рівнем в своїй ніші це те ж саме, що взяти участь в Олімпійських Іграх або світовому чемпіонаті по футболу і.т.п.

2017 році в Голлівуді (штат Каліфорнія, США) юна Українка з міста Васильків – 11 річна Лія Крахмальнікова представила свою країну на чемпіонаті «WCOPA», що вже є почесним привілеєм. Лія не тільки гідно виступила, а й повернулася на Батьківщину не з порожніми руками. Так срібло взято в категорії «Вокал», бронзу – в категорії «Акторська майстерність».

Підготуватися до конкурсу в категорії «Вокал» талановитій дівчині допомогли викладачі Дзюбенко Тетяна Володимирівна та Саранча Олександр Олексійович, в категорії «Акторська майстерність» – Iva Rich. Ексклюзивним офіційним представником WCOPA в Україні є продюсерський центр «Зірковий шлях».

В інтерв’ю Лія повідомила, що готується і далі радувати нас новими успіхами, адже мрії збуваються, якщо над ними працювати!

Вітаємо Лію з перемогою, та бажаємо натхнення, нових успіхів та звершень!

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment