Васильківський міськрайонний центр зайнятості провів день відкритих дверей на ТОВ «РЕМОС»

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

Важливим напрямом співпраці служби зайнятості з роботодавцями є допомога роботодавцям в укомплектуванні робочих місць. З цією метою 25 липня 2017 року під керівництвом директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олени Миколайчук та фахівців відділу взаємодії з роботодавцями організовано та проведено день відкритих дверей на товаристві з обмеженою відповідальністю «РЕМОС».

Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕМОС» розташоване в с.Рославичі, Васильківського району і займається виготовленням косметичної продукції з натуральних компонентів під торговими марками «Claire de Nature™» та «ЯКА» та має власні виробничі потужності, лабораторію, дослідне виробництво, землі, призначені під вирощування лікарських рослин.

Взяти участь у проведенні заходу запрошувались особи, які мають професійний досвід роботи техніків по виготовленню косметичної продукції, укладальників-пакувальників, дозувальників та шукачі роботи без спеціальної освіти та досвіду. Всього у заході взяли участь 16 безробітних осіб.

День відкритих дверей на підприємстві організовано та проведено з метою зацікавлення роботодавця можливістю підбору необхідних кадрів, інформування шукачів роботи  про наявність вільних робочих місць та можливість вирішити проблему працевлаштування, сприяти прямому діалогу, для тих хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

 

Актуальні вакансії підприємства представив менеджер Вікторія Побережська та генеральний директор Володимир Тарасевич, які презентували робочі місця, ознайомили безробітних з умовами, графіком роботи та вимогами до претендентів на заявлені вакансії техніків по виготовленню косметичної продукції, укладальників-пакувальників, дозувальників та робітників без спеціальної освіти та досвіду.

Учасників заходу ознайомили з історією створення, трудовими досягненнями та здобутками підприємства, специфікою виробництва, характером, режимом та умовами праці, рівнем заробітної плати працівників, додатковими соціальними гарантіями. Основну увагу було приділено характеристиці професій, які використовуються на підприємстві. Також учасники спілкування обговорили питання проходження медичної комісії при працевлаштуванні на підприємство.

Працівники ТОВ «РЕМОС» під час екскурсії ознайомили учасників заходу з виробничим процесом, матеріально-технічною базою підприємства, умовами праці безпосередньо на робочих місцях та представили свою продукцію.

Наприкінці заходу директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олена Миколайчук та генеральний директор Володимир Тарасевич обговорили спектр послуг служби зайнятості, можливості проведення на підприємстві робіт з залученням безробітних для робіт тимчасового характеру, розміщення відеоматеріалів про вакантні місця підприємства на сайті КОЦЗ, Ютуб з метою охоплення більшої аудиторії шукачів роботи та питання продовження подальшої тісної співпраці.

День відкритих дверей на товаристві пройшов цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання, зацікавлені пропозицією роботодавця пройшли співбесіду. У результаті зустрічі дві особи з числа безробітних надали свої резюме та запрошені безпосередньо на виробництво для ознайомлення з умовами праці.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment