Чергове засідання виконавчого комітету

Written on . Posted in Виконком

25 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І.

На порядок денний виносились питання:

 1. Про схвалення звіту про виконання бюджету міста Васильків за І квартал 2017 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги.
 3. Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім`ям на оздоровлення на базі відпочинку «Івушка» с.Лиман, Татарбунарського району Одеської області.
 4. Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Васильківської міської ради за І півріччя 2017 року.
 5. Про підсумки роботи адміністративної комісії виконавчого комітету Васильківської міської ради за І півріччя 2017 року.
 6. Про затвердження технологічних карток адміністративних послуг.
 7. Про впровадження постійно діючої системи щоденного моніторингу фактичного споживання енергоресурсів підприємствами, установами, організаціями та закладами міста Васильків, розрахунок за спожиті енергоресурси яких здійснюється з міського бюджету.
 8. Про формування фінансової та податкової звітності за 1-ше півріччя 2017 року КП «Васильківтепломережа».
 9. Про перейменування Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 на Васильківський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8».
 10. Про заходи щодо покращення безпеки при користуванні басейном ЛОК «Хвиля».
 11. Про розміщення малюнка (мурала) на фасадній стіні приміщення Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.
 12. Про розміщення учнів 5-7 класів Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 та відділу освіти Васильківської міської ради.
 13. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 01.12.2017 № 478 «Про обстеження технічного стану будівель Васильківських ЗОШ та ДНЗ».
 14. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 290 від 02.07.2012 року «Про прийняття в комунальну власність нерухомого майна – квартир в житловому будинку по вул. 1 Травня, 12/1 в м.Василькові».
 15. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг щодо виконання підготовчих та будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта.
 16. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі кавунами фізичній особі-підприємцю Локтікову В. А. по вул. Декабристів біля будівлі №5 та по вул. Соборній біля будівлі №66 в місті Василькові.
 17. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Устінову О.В. на розміщення дитячого розважального майданчика з атракціонами на центральній площі міста Василькова.
 18. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі овочами та фруктами фізичній особі-підприємцю Руденко Я. В. по вул. Декабристів біля ринку ТОВ «СІЛУЇН» в місті Василькові.
 19. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі овочами та фруктами фізичній особі-підприємцю Хорошун О.В. по вул. Володимирській, біля будівлі № 92 та по вул. Квітки – Основ’яненка, 19 в місті Василькові.
 20. Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Алєксєєнку Олексію Олександровичу.
 21. Про надання дозволу на укладення договору дарування.
 22. Про надання згоди на укладення договору про поділ спадкового майна померлого.
 23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 22.06.2017 № 236 «Про поновлення складу постійно діючих комісії створених при виконавчому комітеті міської ради».
 24. Про квартирний облік.
 25. Про зняття з квартирного обліку.
 26. Про укладання договорів-найму на проживання в гуртожитку.
 27. Про видачу ордеру на кімнату в гуртожитку.
 28. Про реєстрацію в гуртожитку без проживання.
 29. Про видачу ордерів на квартири в м. Василькові.
 30. Про виведення з категорії службового житла.
 31. Про оформлення право власності на квартиру.
 32. Про організацію та проведення у місті Васильків Київської області призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України у серпні місяці 2017 року, та призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у жовтні – листопаді 2017 року.
 33. Про створення робочої групи для обстеження газопровідних мереж, вивчення підстав володіння ними, виявлення «безхазяйних» газопроводів в межах міста Василькова.
 34. Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водовідведення (очистки стічної води), які надає Колективне підприємство «Васильківська шкіряна фірма».
 35. Про знесення (демонтування) аварійного житлового будинку за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 3.
 36. Про затвердження витягів з Протоколу № 1 засідання комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від централізованого опалення та постачання гарячої води від 27 червня 2017 року.
 37. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.
 38. Про погодження проекту приєднання до електричних мереж електроустановок житлового будинку.
 39. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
 40. Про зміну адреси земельної ділянки.
 41. Про зміну функціонального призначення житлової квартири.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі