Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області створює комфортні умови отримання послуг для населення

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

У приміщенні Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області особам з обмеженими можливостями створені комфортні умови для отримання якісних та оперативних послуг, що надаються управлінням.

Відділ обслуговування громадян Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області надає весь спектр пенсійних послуг за принципом роботи «Єдиного вікна». Спеціалісти відділу працюють без перерви на обід.

Вхід в приміщення, де здійснюється прийом та обслуговування громадян, облаштований зручним пандусом, наявні контрастні попереджувальні стрічки та шрифт Брайля для слабозрячих, встановлена кнопка виклику спеціаліста управління для маломобільних груп населення, облаштований туалет для осіб з обмеженими можливостями.

В управлінні продовжують створення безперешкодного життєвого середовища та покращення доступності отримання послуг у сфері пенсійного забезпечення.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment