Міські ради міст обласного значення приймають повноваження щодо охорони праці

Written by administrator on . Posted in Міська рада, соціальний захист

Міським радам міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам надано повноваження щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю в частині своєчасної та в повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України».

18 липня 2017 року у Головному управлінні Держпраці у Київській області було проведено семінар – нараду з питань визначення послідовності дій міських голів для забезпечення здійснення контрольних повноважень виконавчими органами міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

В роботі семінару – наради прийняла участь керуючий справами виконавчого комітету Васильківської міської ради Борковська С.П.

Під час роботи семінару – наради були обговорені питання здійснення повноважень додержання законодавства про працю , сторони обмінялися думками з цього питання, обговорили подальші дії.

Trackback from your site.

Leave a comment