Засідання громадської комісії з житлових питань

Written on . Posted in Громада, соціальний захист

Сьогодні відбулося засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. На засіданні були присутні 13 членів комісії та депутати міської ради.

На порядок денний виносились питання:

1. Розгляд клопотання начальника Київського квартирно-експлуатаційного управління полковника К.С. Діцуленка, щодо  видачі службового ордеру на житлову площу за адресою: м. Васильків  вул. Декабристів 151, корпус 2, квартира № 25 військовослужбовцю без зняття з квартирного обліку у Васильківському гарнізоні.
2.  Розгляд клопотання начальника Київського квартирно-експлуатаційного управління полковника К.С. Діцуленка, щодо  видачі постійного ордеру на житлову площу за адресою: м. Васильків  вул. Декабристів 151, корпус 2, квартира № 61 військовослужбовцю  із зняттям з квартирного обліку.
3.  Розгляд клопотання  ТВО начальника Васильківського гарнізону полковника О.В.Турінського за погодженням  начальника Київського квартирно-експлуатаційного управління полковника К.С. Діцуленка, щодо виведення з категорії службового житла за адресою:
1.) м. Васильків, вул. Декабристів, 151 корп.1, кв.17.
2.) м. Васильків, вул. Декабристів, 40/1, кв.58.
4. Про взяття на квартирний облік.
5. Внесення змін у квар облік.
6. Про зняття з квартирного обліку осіб, які померли, які поліпшили свої житлові умови, які змінили місце проживання, які тривалий час (10 років та більше) не подали документи, що підтверджують наявність підстав для перебування їх на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання у виконавчому комітеті міської ради з правом першочергового та позачергового забезпечення житлом.
7. Про реєстрацію в гуртожитку без права проживання.
8. Розгляд заяви про надання кімнати в гуртожитку міста  Василькова.
9. Розгляд заяви про надання реєстрації в кімнаті  гуртожитку.
10. Розгляд заяви про виведення з категорії службової  кімнати.
11. Розгляд заяв мешканців гуртожитку по вул. Комарова, 64 «а» про надання договору – найму.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment