Стан промислового сектору міста

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола  промислових підприємств, надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Васильків.

Основними промисловими підприємствами міста, з початку поточного року реалізовано промислової продукції на суму 413,7 млн. грн., що на 107,5 млн. грн., або на 35,1 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Безпосередньо протягом червня 2017 року підприємствами реалізовано продукції на 69,7 млн. грн.

Активізується співпраця з країнами – членами Європейського Союзу, Митного Союзу, країн Азії, Африки що сприяє виходу на зовнішній ринок. Так, за межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 68,9 млн. грн., що на 25,3 млн., або на 51,3 відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.

Зовнішньоекономічна діяльність підприємств міста здійснюються з партнерами більш ніж 12 країн світу: Італія, Білорусь, Молдова, Туркменія, Таджикистан, Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Латвія, Литва, Гамбія, Китай, Швейцарія  та інші.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment