Платники єдиного податку поповнили бюджет Васильківщини на 34,7 мільйони гривень

Written by administrator on . Posted in Бюджет, Податки

Впродовж січня-червня 2017 року платниками Васильківщини перераховано до місцевого бюджету 34,7 млн. грн. єдиного податку. Більша частина коштів сплачена фізичними особами – підприємцями – 27,8 млн. грн., що на 12,3 млн. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету 3,7 млн. грн.  єдиного податку. Від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку до місцевого бюджету надійшло 3,2 млн. грн. єдиного податку.

Зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартістьЗвертаємо увагу платників, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, що з 05.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 № 369, яким внесено зміни до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578, а саме:

– форми податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця;

– форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи); форми податкової декларації платника  єдиного податку четвертої групи.

З урахуванням вимог Податкового кодексу України, звітувати за новими формами декларації платники-спрощенці будуть – з ІІІ кварталу 2017 року.

З вищезазначеними наказами можна ознайомитись у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі, який розміщено на веб-порталі ДФС України за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua.

Києво-Святошинська ОДПІ

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment