II Всеукраїнський фестиваль громад «Віче у Київський Русі»

Written by administrator on . Posted in Економіка

29-30 липня 2017 року у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Київської області) відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль громад «Віче в Київській Русі», спільно ініційований та організований Асоціацією малих міст України та «Парком Київська Русь» на честь 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі. Мета фестивалю – вшанування національної спадщини, популяризація традицій та історії державотворення України з її витоків.

До участі у фестивалі запрошуються усі великі, середні та малі міста України, а також об’єднані територіальні громади.

Увага! Гарна новина для громад, які планують взяти участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі громад «Віче у Київській Русі».

У виставці-ярмарку, що відбудеться в межах Фестивалю, окрім майстрів з аутентичних ремесел міста можуть взяти участь і місцеві виробники, які найбільш яскраво представлять себе та свою громаду продукцією власного виробництва. Є можливість влаштувати дегустацію продукції для учасників Фестивалю та відвідувачів Парку Київська Русь, а також її продаж.

Докладна інформація знаходиться за посиланням http://ammu.com.ua/news-ammu/ogoloshuyetsya-priyom-zayavok-dlya-mist-na-uchast-u-festivali-gromad-viche-u-kiyivskiy-rusi.html

За додатковою інформацією щодо участі місцевих виробників у Фестивалі просимо звертатися до оргкомітету: Антоніна Домікан (095 936 44 84).

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment