Вітаємо вихованців Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» з перемогою

Written by administrator on . Posted in Діти, Культура

25 червня 2017 року в Державному музеї книги і друкарства України, що на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України.

Перед початком конкурсної програми з привітальним словом до всіх присутніх звернулась голова журі, професор КНУКІТ ім. Карпенка-Карого, заслужена артистка України, оперна співачка Людмила Третяк. На правах господаря фестивалю-конкурсу ВОГ «Талановиті діти України», віце-президент з організаційної роботи, директор фестивалю Людмила Пісковська побажала учасникам вдалого виступу та перемоги найкращим.

Вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» здобули І місце в номінації вокальний ансамбль. Були нагороджені дипломом, медалями та кубком фестивалю-конкурсу. Керівник Бобир Алла Олександрівна в номінації естрадний вокал стала володарем Гран-прі, і також була нагороджена кубком та дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження польського та українського мистецтва.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment