Засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

Сьогодні Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.
Зокрема, на порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про схвалення проекту змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого cкликання від 05 січня 2017 року № 01.01-20п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік».
2. Про проведення фестивалю сімейного відпочинку «Територія Світла» в м. Василькові.
3. Про поновлення складу постійно діючих комісій створених при виконавчому комітеті міської ради.
4. Про оскарження рішення адміністративної комісії виконавчого комітету Васильківської міської ради.
5. Про постійно діючу комісію з питань створення, використання, утримання, реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту та організації заходів, пов’язаних з проведенням їх технічної інвентаризації.
6. Про затвердження примірного охоронного договору на зелені насадження.
7. Про затвердження Положення та внесення змін до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.
8. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі овочами та фруктами фізичній особі-підприємцю Чепчаку М.П. по вул. Грушевського біля житлового будинку № 16 в місті Василькові.
9. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі безалкогольними напоями та продуктами харчування фізичній особі підприємцю Соловйовій І. В. по вул. Декабристів біля ринку «СИЛУЇН» в м. Василькові.
10. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі овочами та фруктами фізичній особі-підприємцю Лазебнику С.М. по вул. Грушевського біля будівлі № 23, по вул. Володимирській біля будівлі № 58 та по вул. Декабристів біля ринку «СИЛУЇН»
11. Про надання дозволу ТОВ «Щасливі Люди України» на розміщення повчально-цифрового планетарію для перегляду фільмів у 3D форматі, по вул. Володимирській, 2 біля Будинку культури в місті Василькові.
12. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг щодо надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами.
13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської місткої ради від 04.10.2011 № 440 «Про погодження плану-графіку з відстеження результативності прийнятих виконавчим комітетом та Васильківською міською радою регуляторних актів».
14. Про надання дозволу приватному підприємству «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» на проведення розважальних заходів у складі пересувного цирку- шапіто «Алекс».
15. Про встановлення скоригованого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для Київського квартирно-експлуатаційного управління.
16. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, які надає ТОВ «Богатир» для споживачів житлового будинку по вулиці Декабристів, 145-а в м. Василькові.
17. Про встановлення скоригованого тарифу на послуги з гарячого водопостачання для будинку по вул. Декабристів, 145-а, в м.Василькові.
18. Про затвердження результатів експерименту на виконання п. 6, Протоколу № 8 засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС.
19. Про видачу свідоцтв про права власності.
20. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради № 155 від 26.04.2016 «Про створення робочої групи щодо виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна».
21. Про присвоєння поштової адреси.
22. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди.
23. Про організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку у 2017 році.
24. Про збільшення витрат на харчування дітей у Васильківських дошкільних навчальних закладах та дошкільних групах Васильківського НВК №4 в літній оздоровчий період.
25. Про підготовку та проведення 42-го зльоту випускників 2017 року.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment