Науково-практична конференція «Роль реформації у формуванні громадянського суспільства»

Written by administrator on . Posted in Cвята

Сьогодні у місті Василькові відбулася науково-практична конференція «Роль реформації у формуванні громадянського суспільства» відповідно до Указу Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

Організаторами заходу є оргкомітет протестантських Церков R-500 міста Василькова та відділ культури Васильківської міської ради.

Участь у конференції взяв депутат Верховної Ради України, голова оргкомітету проекту R-500 Унгурян Павло Якимович, який у своєму зверненні до учасників заходу наголосив: «Реформи дадуть результат, коли стануть основою нашого життя. Якщо Бог буде в серці кожного – ми побудуємо ту країну, про яку мріємо!».

Цікаві доповіді-презентації представили присутнім Зоя Михайлівна Хитра – кандидат педагогічних наук, Голова Всеукраїнської громадської організації «Інститут генези життя та Всесвіту» та Ольга Анатоліївна Романенко – доктор філософії з економіки, викладач університету, член Ради молодих вчених при міністерстві освіти і науки України.

Це вже не перший захід у місті до відзначення 500-річчя Реформації. Так, у квітні відбувся круглий стіл на тему «Протестантизм в Україні» та 1 червня – захід до Дня захисту дітей, організований представниками протестантських церков, який охопив 700 дітей міста.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment