Про стан промислового сектору міста

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Васильків надає інформацію про обсяги реалізації продукції підприємствами міста в Україні та за її межами.

З початку поточного року, за оперативними даними моніторингу діяльності основного кола промислових підприємств міста Василькова, обсяг реалізованої промислової продукції склав 343, 9 млн. грн., що на 90, 9 млн. грн., або на 35,9% більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Безпосередньо протягом травня 2017 року підприємствами реалізовано продукції на 82,7 млн. грн., що на 26,5 млн. грн., або 32,4% більше, ніж в попередньому місяці.

Експортний потенціал промислового сектору міста збільшився за рахунок підвищення конкурентноздатності продукції (сертифікати якості міжнародного зразка), популяризації продукції товаровиробників міста.

Також активізується співпраця з країнами – членами Європейського Союзу, Митного Союзу, країн Азії, що сприяє виходу на зовнішній ринок. Так, за межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 56,6 млн. грн., що на 30,3 млн., або на 116,1% більше ніж за відповідний період минулого року.

Зовнішньоекономічна діяльність підприємствами міста здійснюються з партнерами більш ніж 10 країн світу, експорт здійснюється в наступні країни: Італія, Білорусь, Молдова, Туркменія, Таджикистан, Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Латвія, Литва та інші. Імпортуються товари і сировина для вироблення підприємствами власної продукції з Китаю, Філіппін, Малайзії, Германії, Кореї, Білорусії тощо.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment