Інформація для населення щодо монетизації субсидії

Written by administrator on . Posted in соціальний захист

За економію енергоресурсів Урядом передбачена винагорода населенню, які протягом опалювального періоду економили газо- та електропостачання для індивідуального опалення, а саме:

Отримання переліків для виплати

1 червня поточного року  управління соціального захисту населення отримало від газопостачальної організації  переліки осіб, які протягом опалювального періоду зекономили газ.

Повідомлення населення

Управління соціального захисту населення протягом червня місяця 2017 року буде повідомляти населення щодо подання заяви на отримання коштів – в телефонному режимі, смс- повідомлення, відправленням запрошення через поштове відділення.

Подати заяву

Заяву щодо отримання коштів необхідно подати з 1 липня до 1 вересня поточного року.

Виплата коштів

Виплата коштів буде здійснюватися  на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ ”Укрпошта” Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Перерахування коштів

Перерахування коштів на особові рахунки одержувачів субсидії відкритих в банківській установі буде проводиться у вересні місяці 2017 року.

Сума виплати

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня 2017 року нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу(в сумі 695,79 грн.) або вартості 150 кВт/г електричної енергії (в сумі 174 грн.)

За додатковою інформацією

За більш повною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська 25.

Телефон гарячої лінії – 6-29-61

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment