Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Міська рада, Міський голова

Сьогодні Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.

Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють. Зокрема:

  1. Дащенко Л.В. – завідувач сектором звернень громадян – за минулий тиждень до сектору надійшло 7 загальних звернень громадян, 6 – урядових, 2 – запити на публічну інформацію. На особистому прийомі було розглянуто 10 заяв від мешканців міста.
  2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – проплата дитячих коштів здійснена в повному обсязі. На обліку перебувають 1710 внутрішньо переміщених осіб, 7966 – громадян пільгових категорій, 263 – учасника АТО. На минулому тижні проведено два засідання комісій (з питань надання матеріальної допомоги  та засідання комісії Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради “Здоров’я”. Придбано 3 квартири для сімей загиблих військовослужбовців АТО.
  3. Сіра Л.М. – головний спеціаліст відділу культури – 16 червня відбудеться святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.
  4. Бардис О.М. – директор КП “ККП м. Василькова” – відновлено дві свердловини (№№8 та 14), замінено насоси.
  5. Шалуєва А.О. – директор КП “Васильківкомунікаціясервіс” – встановлено WI-FI в парку Т.Г. Шевченка, оновлено WI-FI в парку біля кінотеатру “Дружба” та в парку воїнам-інтернаціоналістам.
  6. Іщук М.М. – директор ЛОК “Хвиля” – ремонт басейну заплановано з 15.07. по 15.08.2017 року.
  7. Прунцев С.Є. – перший заступник міського голови – продовжується підготовка освітніх закладів міста до нового навчального року та ДОЗ “Івушка” до оздоровчого сезону школярів.

Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment