Чергове засідання виконавчого комітету

Written by administrator on . Posted in Виконком

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.

На порядок денний виносились питання:

 1. Про схвалення звіту про виконання бюджету міста Васильків за І квартал 2017 року.
 2. Про надання матеріальної допомоги.
 3. Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2017 році.
 4. Про організацію пришкільного мовного табору «GoCamp».
 5. Про відзначення Дня захисту дітей в місті Василькові.
 6. Про узгодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Відсіч» в новій редакції.
 7. Про оскарження рішення адміністративної комісії виконавчого комітету Васильківської міської ради.
 8. Про Порядок надання платних послуг, які надаються закладами культури Васильківської міської ради.
 9. Про затвердження Положення про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.
 10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 04.10.2011 № 440 «Про погодження плану-графіку з відстеження результативності прийнятих виконавчим комітетом та Васильківською міською радою регуляторних актів».
 11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.03.2017 року № 120 «Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Устінову О.В. на розміщення дитячого розважального майданчика з атракціонами на центральній площі міста Василькова».
 12. Про обмеження в’їзду вантажних автомобілів, великогабаритних та механічних транспортних засобів в м.Василькові.
 13. Про організацію вивезення твердих побутових відходів в м. Василькові в перехідний період.
 14. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
 15. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
 16. Про затвердження тарифів на комунальні послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаватиме ТОВ «Раунд Рісайклінг» в м.Василькові.
 17. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, які надає ТОВ «Богатир» для споживачів житлового будинку по вулиці Декабристів, 145-а в м. Василькові.
 18. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання для будинку по вул. Декабристів, 145-а, в м. Василькові.
 19. Про затвердження порядку відключення споживачів від мереж холодного водопостачання та водовідведення в м. Василькові.
 20. Про погодження проекту приєднання до електричних мереж електроустановок артезіанської свердловини № 2 комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» по вул. Тракторній, 136 в м. Василькові Київської області.
 21. Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами та визначення розміру плати за рекламну площу в м. Васильків.
 22. Про створення робочої групи для проведення огляду стану внутрішньо будинкових систем центрального опалення, вентиляції та гарячого водопостачання.
 23. Про встановлення меморіальної дошки.
 24. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди.
 25. Про квартирний облік.
 26. Про виведення з категорії службового житла.
 27. Про укладання договору-найму на проживання в гуртожитку.
 28. Про оформлення права власності на кімнати в гуртожитку.
 29. Про надання згоди на укладання меморандуму про співпрацю.
 30. Про надання дозволу кав’ярні «RED WOOD» та дитячому розважальному центру «Тигра» на проведення розважальних заходів до Дня захисту дітей 01 червня в парку «Берізки».
 31. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі безалкогольними напоями та продуктами харчування приватному підприємству «ТРАНСТОРГСЕРВІС» в м. Василькові по вул. Грушевського,17 та вул. Декабристів біля будівлі 182.

Чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment