Свято останнього шкільного дзвоника

Written by administrator on . Posted in Cвята

Сьогодні в усіх Васильківських загальноосвітніх навчальних закладах пролунав останній дзвоник. Свято Останнього шкільного дзвоника – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Цей день важливий для всієї васильківської громади. Для кожного з нас він має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Свято останнього шкільного дзвоника у Василькові

Привітати вчителів, учнів та батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів міста прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутати Васильківської міської ради.

До ЗОШ №6 завітали Васильківський міський голова Сабадаш В.І. та начальник відділу освіти Васильківської міської ради Козак Л.О.

Свято останнього шкільного дзвоника у Василькові

Володимир Іванович щиро привітав школярів, вчителів та батьків з закінченням навчального року: «Свято Останнього дзвоника знаменує завершення навчального року. Сьогоднішній дзвінок для багатьох з вас – це старт літніх канікул. Нехай вони будуть незабутніми та цікавими. Бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Я вдячний керівництву, педагогам та учням школи за швидке реагування евакуації дітей при обвалі стіни у жовтні 2016 року, а батькам за терпіння і розуміння. Бажаю Вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу Вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!»

На урочистих лінійках в усіх загальноосвітніх закладах були відзначені обдаровані та успішні школярі, які захищали честь шкіл і міста в конкурсах і змаганнях, показали високий рівень знань.

Свято останнього шкільного дзвоника у Василькові

Свято останнього шкільного дзвоника у Василькові

На завершення свята традиційно пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення навчального року і початок довгоочікуваних літніх канікул.

Свято останнього шкільного дзвоника у Василькові

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment