Нові тарифи на вивезення та утилізацію ТПВ в м.Василькові для населення

Written by administrator on . Posted in Тарифи

Згідно з рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області №148 від 13.04.2017 року ТОВ «Раунд Рісайклінг» визначено виконавцем послуг із вивезення побутових відходів на території міста Василькова строком на п’ять років.

Нові тарифи на вивезення та утилізацію ТПВ в м.Василькові для населенняВ конкурсній пропозиції ТОВ «Раунд Рісайклінг», як учасника конкурсу серед юридичних осіб, яка здійснюватиме у межах території міста Василькова збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаним для цього транспортом надано обґрунтований розрахунок тарифу на вивезення та утилізацію ТПВ.

Так, запропонований ТОВ «Раунд Рісайклінг» тариф на вивезення та утилізацію ТПВ для населення міста Василькова складає 94,92 грн. за 1 м.куб. (з урахуванням єдиного податку) який складається з вартості збирання, зберігання та перевезення ТПВ 65,63 грн., утилізації ТПВ в розмірі 23,00 грн., рентабельності в розмірі 1,73 грн., сплати єдиного податку в розмірі  4,53 грн.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області №345 від 31.10.2014 року на теперішній час встановлений та діє тариф з вивезення та утилізації ТПВ від населення в розмірі 95,96 грн.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області №67 від 28.02.2012 року «Про встановлення норм утворення твердих побутових відходів для мешканців міста Василькова та норм утворення твердих побутових відходів для суб’єктів невиробничої сфери м.Василькова» запропонований ТОВ «Раунд Рісайклінг» тариф складає на одну зареєстровану за місцем проживання людину в розмірі:

  • для мешканців упорядкованих будинків, при нормі утворення – ТПВ 0,138 м.куб. на місяць – 13,10 грн.(діючий на теперішній час 13,24 грн.);
  • для мешканців неупорядкованих будинків з газовим опаленням – при нормі утворення ТПВ 0,145 м.куб на місяць – 13,76 грн. .(діючий на теперішній час 13,91 грн.);
  • для мешканців приватного сектора з газовим опаленням, при нормі утворення ТПВ 0,155 м.куб. на місяць – 14,71 грн. (діючий на теперішній час 14,87 грн.);
  • для мешканців будинків приватного сектора з опаленням на твердому паливі при нормі утворення ТПВ 0,163 м.куб на місяць – 15,47 грн. (діючий на теперішній час 15,64 грн.).

Вказаний вище новий розрахунок тарифу ТОВ «Раунд Рісайклінг» направлений до виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області для затвердження.

Згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміні цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» доводимо до відома споживачів міста Василькова про зміну існуючого тарифу на вивезення та утилізацію ТПВ для населення міста Василькова з 95,96 грн. на 94,92 грн.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment