Платниками Васильківщини забезпечено надходження до бюджетів усіх рівнів понад 242 мільйонів гривень

Written by administrator on . Posted in Податки

За січень-квітень поточного року платники Васильківщини забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів 242,3 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету зросли на 62,2 млн. гривень. До державного бюджету спрямовано 104,2 млн. гривень. 

У розрізі основних платежів забезпечено надходження за рахунок податку на додану вартість, якого надійшло 37,2 млн. грн.; податку на доходи фізичних осіб  – 27,3 млн. грн.;  військового збору – 8,8 млн. грн.; податку на прибуток – 27,9 млн. гривень.

Місцевий бюджет Васильківщини поповнився на 138,1 млн. гривень. У порівнянні до січня – квітня минулого року спостерігається приріст надходжень на 32 відс., або на 33,5 млн. гривень. Значний вклад у наповненні місцевих бюджетів сформовано за рахунок податку на доходи фізичних осіб – майже 81,5 млн. грн., земельного податку – 17,9 млн. грн., єдиного податку – 25,1 млн. грн., акцизного податку – 6,0 млн. гривень.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень – квітень сплачено понад 108,1 млн. грн., що на 50 млн. грн. або на 86 відс. більше відповідного періоду минулого року.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment