Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Written by administrator on . Posted in Cвята, Міський голова

Шановні ветерани, молоді захисники Української держави, Васильківці!

Вітаю Вас з Днем пам’яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!

Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг наших дідів і прадідів, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Як і 72 роки від дня Великої Перемоги, народ України сьогодні знов захищає здобуту свободу та цілісність держави, проявляючи мужність і героїзм, як в роки Другої світової війни.

Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора, які щохвилини та щомиті готові захистити наші родини, батьків і матерів, братів та сестер, рідні міста та села, захистити нашу з вами Україну.

У цей святковий день бажаю усім ветеранам, воїнам, їх рідним і близьким, мешканцям і гостям міста Васильків
міцного здоров’я, миру, затишку, тепла і добробуту!

Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment