Звернення керівного складу повітряного командування «Центр» до мешканців Васильківщини та Київщини

Written by administrator on . Posted in Важливо!, Оголошення

Шановна громадо! З’єднання, військові частини та підрозділи повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України у Васильківському гарнізоні та в інших місцях дислокації підпорядкованих військових організмів, цілодобово несуть бойове чергування, щодо захисту повітряного кордону нашої держави. Однак, існує достовірна інформація, розміщена прес-центром на офіційній сторінці повітряного командування «Центр», про неодноразове затримання силами оперативно-чергових служб невідомих осіб, при спробі проникнення на територію військових об’єктів, які знаходяться під охороною, а також застосування порушниками безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів, дронів).

Звернення керівного складу повітряного командування «Центр» до мешканців Васильківщини та КиївщиниЗ метою інформування населення, наголошуємо, що зафіксовані безпілотні літальні апарати над територією дислокації військових частин, баз, складів аеродромів або на підльоті до них, будуть знищуватись без попередження.

Керівництво з’єднання, звертається з проханням до жителів Васильківщини та Київщини, утриматись від випадкового чи навмисного проникнення на територію режимних об’єктів. Застерігаємо і повідомляємо, що у разі вчинення протизаконних дій чи провокацій поряд із військовими об’єктами, відповідно до статутних обов’язків, військовослужбовці добових нарядів які охороняють об’єкти під час несення служби, у випадку необхідності, мають право на застосування зброї. Причетних осіб, до вищезазначених інцидентів, буде затримано та притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Командний склад Васильківського гарнізону та керівництво підпорядкованих військових частин повітряного командування «Центр» ПС ЗС України, звертається до громадян з проханням, за можливістю інформувати командування гарнізону, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Національної поліції у Київській області), щодо попередження провокацій в місцях дислокації військ.

Телефони гарячої лінії у Васильківському гарнізоні: (044) 235-32-75 (оперативний черговий повітряного командування «Центр»); (044) 226-32-32 телефон довіри Служби безпеки України у Київській області); (04471) 2-49-24, 2-43-24 (черговий Васильківського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області).

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment