Платниками Васильківщини сплачено понад 77 млн. грн. єдиного внеску

Written by administrator on . Posted in Податки

Протягом першого кварталу поточного року надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Васильківщини склали 77,3 млн. гривень. Це на 27,3 млн. грн., або 54,7 % більше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, у березні поточного року надходження єдиного внеску зросли на 8,7 млн. грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 27,7 млн. гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що відповідно до норм Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами ), з 01.01.2017 фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) на загальній системі оподаткування; особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також ФОП – платники єдиного податку другої та третьої груп визначають суму єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, тобто 704 гривні на місяць (3 200 грн. х 22% = 704 грн.), та зобов’язані сплатити її незалежно від того, отримували вони дохід цього місяця чи ні. ФОП – платники єдиного податку першої групи повинні сплачувати половину мінімального страхового внеску, тобто 352 гривні на місяць (704 грн. х 0,5 = 352 грн.).

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment