Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

Сьогодні Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились наступні питання:

 1. Про схвалення проекту змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 05 січня 2017 року № 01.01-20п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік».
 2. Про надання матеріальної допомоги.
 3. Про розподіл обов’язків між міським головою, першим заступником міського голови, заступниками  міського голови, керуючим справами  виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області.
 4. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Васильківської міської ради за перший квартал 2017 року.
 5. Про початок роботи Центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів Васильківської міської ради « Здоров’я».
 6. Про погодження проекту приєднання до електричних мереж електроустановок складських приміщень ТОВ «КОМПАНІЯ САНА ГРУП» по вул. Тракторній, 11-б м. Василькова Київської області.
 7. Про затвердження тарифів на роботи та послуги, які надаються комунальним підприємством «Васильківське бюро технічної інвентаризації та земельного кадастру».
 8. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі безалкогольними напоями та продуктами харчування фізичній особі підприємцю Андрущенко А.Р. в м. Василькові військове містечко № 11 біля будинку № 9.
 9. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі безалкогольними напоями та продуктами харчування фізичній особі підприємцю Андрущенко А.Р. в парку «Берізки» в м. Василькові.
 10. Про надання дозволу на розміщення надувного батуту фізичній особі-підприємцю Завгородній О.В. по вул. Гетьмана Сагайдачного біля будинку №46 в м. Василькові.
 11. Про квартирний облік.
 12. Про виведення з категорії службового житла.
 13. Про затвердження протоколу та актів обстеження робочої групи по проведенню фактичного обліку громадян, які на законних підставах зареєстровані в гуртожитку по вул. Комарова, 64 «а».
 14. Про затвердження положення про робочу групу з питань забезпечення реалізації Урядових рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства щодо встановленого рівня мінімальної заробітної плати м. Василькова та складу робочої групи.
 15. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
 16. Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам.
 17. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт нежилого приміщення по вул. Грушевського, 12.
 18. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 266 від 22.07.2016.
 19. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди.

Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment