Заходи з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Written on . Posted in Вшанування

Сьогодні, в день 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи, на території Васильківського РВ ГУ ДСНС відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії за участю Васильківського міського голови Сабадаша В.І., районної адміністрації, депутатів міської ради, керівників та працівників управлінь, відділів Васильківської міської ради, міськрайонних установ та організацій, представників громадських організацій та релігійних конфесій, ліквідаторів, учнівської молоді та мешканців міста. У своєму виступі міський голова Володимир Сабадаш подякував усім ліквідаторам за значний внесок у ліквідацію наслідків катастрофи.

«Близько тисячі жителів нашого міста стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. 131 з них, на жаль, передчасно пішли з життя, 11 ліквідаторів-інвалідів на сьогодні тяжко хворі і потребують належного медичного та соціального забезпечення. Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство», – зазначив у своєму виступі міський голова.

Ліквідатори ЧАЕС та вдови загиблих героїв були нагороджені медалями, пам’ятними знаками, грамотами Васильківської міської ради за самовідданість і високий професіоналізм, мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та поминальною літією. До Пам’ятного знаку були покладені живі квіти. Всі присутні були запрошені відвідати виставку, присвячену 31-й річниці Чорнобильської катастрофи, яка проходить в приміщенні Васильківського краєзнавчого музею.

Заходи з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі