Переваги користування веб-порталом Пенсійного фонду України

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління. Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Переваги користування веб-порталом Пенсійного фонду УкраїниЕлектронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

– отримання інформації з персоніфікованого обліку про суми нарахованої заробітної плати та зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії (для працюючих громадян);

– отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

– формування запитів на попередню підготовку документів;

– отримання інформації зі своєї пенсійної справи (для пенсіонерів) та інше.

Для того, щоб скористатися можливостями Веб-порталу, достатньо лише одного разу завітати до Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області для реєстрації.

За I квартал 2017 року зареєструвались 1856 осіб. Всього, станом на 01.04.2017, вже  зареєстровано 14767 користувачів, що складає 32,42% від загальної кількості потенційних користувачів – 45549 особи (непрацюючих пенсіонерів – 22073 особи, застрахованих осіб – 23476 осіб). Середньо обласний показник – 30,69%.

Тож, шановні громадяни, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України вже зараз та заздалегідь потурбуватися про свою майбутню пенсію! Пам’ятайте, що відповідальність за Вашу «пенсійну історію» несе не тільки держава, а й Ви самі!

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі