Від платників Васильківщини до зведеного бюджету надійшло майже 78,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Written by administrator on . Posted in Податки

За перший квартал 2017 року до зведеного бюджету надійшло 78,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 26,4 млн. грн. більше у порівнянні з першим кварталом 2016 року.

Від платників Васильківщини до зведеного бюджету надійшло майже 78,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осібПодаток на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевого бюджету, його питома вага в загальних надходженнях у першому кварталі 2017 становить 57,9 відсотки. Так, за січень-березень 2017 року місцеві бюджети Васильківщини отримали 59,1 млн. грн. цього податку, що перевищило надходження за аналогічний період минулого року на 19,7 млн. гривень.

Васильківське відділення Києво – Святошинської ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі – 19,34 гривні).

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією. Всі роботодавці, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані виплачувати заробітну плату у розмірі не нижчому за мінімальний. Дотримання цієї норми є обов’язковою, незалежно від того, яка система оплати праці використовується.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment